Alius Card
Başka
Bir Seviye.
Üzerine basılan çok kısıtlı bilgiler, sürekli baskı maliyetleri ve düşük kullanılabilirliği gibi bir çok eksi yönü bulunan kağıt kartvizit derdine son. Alius Dijital Kartvizit, kağıt kartvizitlere her açıdan üstünlük sağlarken hem size hem de şirketinize artı değer katar. Alius Card nedir, gelin yakından bakalım.
Alius Card
Başka
Bir Seviye.
NFC Teknolojisi ile Dokun Paylaş !
NFC Teknolojisi ile üretilen Alius Card?ı telefona dokunduğunuzda mevcut tüm bilgileriniz karşı rehbere otomatik olarak kaydedilir. Bunun için karşı chazın NFC özelliğinin olması yeterli.
QR Code ile Temassız Paylaş !
NFC özelliği olmayan cihazlar için kartınızda bulunan ve size özel oluşturulan QR kodunu okutun ve tüm bilgilerinizi karşı rehbere otomatik olarak kaydedin. Hızlı, pratik, güvenli ve sorunsuz.
Alius Panel ile Daima Güncel !
Kartınıza tanımladığınız bilgilerinizi güncellemeniz gerektiğinde size özel Alius Panel?e girerek saniyeler içinde güncelleme yapabilirsiniz. Üstelik bu işlem mesaj yazmak kadar kolay ve pratik.
Can Sıkan Maliyetlere Son !
Bir kez Alius Card?a sahip olduğunuzda, kağıt kartvizitte olduğu gibi sürekli baskı maliyetleri ile uğraşmaz, ekstra maliyetlerle karşılaşmaz ve ciddi oranda tasarruf edersiniz. Alius Card size yeter.
Yeşil Bir Gelecek İçin
Doğa Dostu
Dijital Kartvizit

Her defasında binlerce kartvizit bastırarak sayısız ağacın kesilmesine aracı oluyoruz. %100 dönüştürebilir, çevre dostu Yeni Nesil Alius Card ile geleceğimize sahip çıkıyoruz! Siz de, Sürdürülebilir yeşil bir gelecek için ağaçların kesilmesinin önüne geçin. Sürekli basım maliyetlerine son verip, tasarruf edin.

Nasıl Kullanırım ?
Hızlı, Kolay, Pratik!
Nasıl Kullanırım?
01. Kurulumu Başlatın !

Satın aldığınız Alius Card'ınızı NFC özellikli telefonunuza yaklaştırın veya QR kodunuzu okutun. Kurulum otomatik olarak başlayacak ve iletişim bilgilerinizi girmeniz için sizi Alius Panel'e yönlendirecek.

02. Bilgilerinizi Girin !

Alius Panel'e istediğiniz tüm bilgileri girin. Tüm alanları doldurabilir veya sadece ihtiyacınız olan alanları kullanabilirsiniz. Alius panel'i kullanmak saon derece basittir ve uygulama gerektirmez.

03. Otomatik Aktivitasyon !

Bilgilerinizi ilk kez girdikten sonra Kaydet butonuna tıklayarak aktivitasyon işlemini otomatik olarak başlatmış ve tamamlamış olursunuz. Aktivitasyon işlemini bir kez yapmanız yeterlidir.

04. Artık Hazırsınız !

Bu üç basit adımdan sonra yeni nesil dijital kartvizitinizi kullanmaya başlaya bilirsiniz. eğer hala bir Alius Card sahibi değilseniz ihtiyaçlarınıza yönelik paket ve kart çözümlerimizi inceleyin.

Kartını Seç, Tarzını Yansıt!
Senin Kartın
Senin Tarzın!
Alius Card’ı Takip Edin !
Hiç Bir Detayı Kaçırmayın !
Sizi
Arayalım?