Alius Card.
Geleceğe
Doğru ...

Biz, teknolojinin gücünü mümkün olan en verimli şekilde kullanarak doğaya, çevreye ve insana faydalı projeler üretip geliştiren genç bir girişimiz. Karbon salınımını azaltarak daha yaşanabilir bir dünya için sürdürülebilir fikirler üzerinde yoğun mesai harcıyor ve durmaksızın çalışıyoruz. Bu vizyon çerçevesinde ilk olarak Alius Card projemizi hayata geçirdik. Kullan - at kağıt kartvizitlerin yerine yeni nesil dijital kartvizitimizi kullanıma sunduk. Bu sayede her yıl milyonlarca ağacın yok edilmesi ile geleceğimize verilen zararı en aza indirmeyi hedefliyoruz. Sizde Alius Card sahibi olarak bu harakete ortak olun ve geleceğimize ışık tutun.

Misyonumuz

Teknolojinin gücünü doğayı ve çevreyi koruyacak şekilde kullanarak yeni nesil sürdürülebilir dijital çözümler, projeler üretmek , geliştirmek ve uygulmak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Küresel iklim krizinin etkilerini minimize etmek Karbon salınımını azaltmak. Birey ve Kurumlar için yeni nesil projeler üreterek dijital dönüşümü sağlamak ve bu alanda tanınır bir marka olmak.

Neden Alius ?
İletişimin
En Akıllı Hali.

Sosyal Medya Hesaplarınız, Lokasyon Bilgileriniz, Kurumsal Katalog, Ürün ve Fiyat Bilgileriniz dahil kağıt kartvizite sığdıramayacağınız tüm bilgilerinizi Alius Card?ınıza yükleyebilir ve tek dokunuş ile marka model bağımsız tüm akıllı telefonlara aktarabilirsiniz. Üstelik her hangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan size özel Alius Panel ile her bilgiyi anında güncelleyebilir ve baskı maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Neden Alius ?
Prestijli
Tarz Sahibi.
Bireysel veya Kurumsal ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanan Alius Card, Black, Gold, Platinium, Colors ve Special olmak üzere bir çok farklı kart tasarıma sahiptir. Tarzınıza uygun Alius Card?ınızı seçerek hemen kullaanmaya başlayabilirsiniz. Mükemmel tasarımı ve üstün özellikleri ile Alius Card, prestijli bir bailangıç yapmanızı sağlar.
Neden Alius ?
Bireysel ve Kurumsal.

Karmaşık paketler ve fiyatlandırmaya son ! Zengin tasarım çeşidine sahip Alus Card?ınız Bireysel ve Kurumsal olarak üzere iki farklı paket ile sunulur. İhtiyacınıza yönelik paketinizi seçerek dilediğiniz Alius Card tasarımı ile beraber siparişinizi verebilirsiniz. Bireysel ve Kurumsal paket özelliklerini ve Alius Card modellerine yakından bakın !

Alius Card’ı Takip Edin !
Hiç Bir Detayı Kaçırmayın !
Sizi
Arayalım?